Firma powstała w 1995 roku pod nazwą Auto Elektryk. Siedziba znajduje się w Białymstoku. Od początku naszego istnienia specjalizujemy się głównie w sprzedaży podzespołów elektromechaniki pojazdowej do wszystkich pojazdów. Takich jak samochody osobowe,ciężarowe,ciągniki rolnicze i maszyny budowlane.

   Oferujemy :

  • rozruszniki i podzespoły
  • alternatory i podzespoły
  • cewki zapłonowe
  • świece żarowe

W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 15.000 pozycji części zamiennych z zakresu elektromechaniki pojazdowej. Posiadamy produkty nowe i regenerowane renomowanych firm. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

 Jesteśmy  dystrybutorem marki AS.

Wśród naszych odbiorców znajdują się warsztaty, sklepy oraz klienci indywidualni dołącz i Ty !

Odkryj świat niezawodnych podzespołów dla swojego samochodu w naszym sklepie w Białymstoku! Jesteśmy specjalistycznym punktem, oferującym szeroki asortyment wysokiej jakości rozruszników i alternatorów oraz części zamiennych.

Najwyższa jakość gwarantowana

Zależy nam na bezpieczeństwie i efektywności Twojego pojazdu. Dlatego oferujemy tylko produkty od renomowanych producentów, których jakość jest potwierdzona licznymi pozytywnymi opiniami naszych klientów.

Dopasowane do Twojego samochodu

Nasi doświadczeni specjaliści z przyjemnością pomogą Ci dobrać odpowiednie podzespoły do marki i modelu Twojego pojazdu. Dzięki temu masz pewność, że każdy zakup to inwestycja w bezpieczne i efektywne funkcjonowanie Twojego auta.

Konkurencyjne ceny

W naszym sklepie przekonasz się, że jakość nie musi iść w parze z wysokimi cenami. Oferujemy konkurencyjne ceny, abyś mógł cieszyć się nie tylko pewnością, ale także oszczędnością przy zakupie niezbędnych podzespołów.

Profesjonalna obsługa

Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji. Nasz zespół z pasją służy pomocą, udzielając fachowych porad i odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie.

Odkryj, jak możemy uczynić Twoją podróż jeszcze bardziej bezpieczną i komfortową. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie jakość spotyka się z obsługą na najwyższym poziomie!

image
image
image
image
image